top of page

Pozrite si krásne fotky z Garáže

Updated: Oct 10, 2023


Veľká vďaka patrí všetkým, ktorí prispeli k trom dňom plným hudby a zážitkov v Garáži. Hlavne vám, milí návštevníci a návštevníčky, lebo bez vás by to nemalo zmysel. Dúfame, že vo vás Garáž zanechala minimálne taký dobrý pocit, aký ste vy zanechali vnás. Atmosféru sipripomíname krásnymi fotkami, výber nájdete tu a celé albumy z jednotlivých troch dní na našich sociálnych sieťach.


Deň prvý fotil Braňo Vartovník


Naše srdcia si na podujatí získali kapely Cup of Tea, Julie Nox, last millennials., Obligatne, Džez a Hrúza, RAYLAB, KMC, Lènok, The Spants, Sona Kmet, Digästorcie, Eversame, East side sorry, Zaffer 9, Ranjevš & Óbasz, Dave Brannigan, Rapsodéve, Adhok a Kyanydhedzz, tanečná performancia Teleso, rozosmiali vás Vrbovskí víťazi, Slampoetry a novými aj staronovými poznatkami obohatili diskutujúci Nina Kohout, Samuel Bulp Štefanec, Peter Kohout, Braňo Jobus, Ľuboš Dzúrik a Oliver Rehák, Juraj Benda a Veronika Juricová, Shina, Alex Čerevka a Michaela Kučová a filmy Ostrov hudby od Cukru production a krátke filmy od Almostar.


Garáž, najmenšie pódium festivalu Pohoda, má už svoju cestu z Parku M.R. Štefánika za sebou. V meste sa s ňou stretneme opäť na budúci rok. Pre kapely sa však Garáž ešte nekončí. Ďalšou príležitosťou, ktorú ponúka, je vzdelávací blok s odborníkmi a odborníčkami z hudobného priemyslu. Kapely sa napríklad dozvedia, ako dostať svoju hudbu do rádií, ako prebieha bookovanie kapiel na festivaly, čo zahŕňa nahrávanie albumu.Deň druhý očami Juraja Majerského


Garáž je súčasť projektu Európskeho hlavného mesta kultúry a má za cieľ vytvárať príležitosti pre nastupujúcu generáciu profesionálov a profesionálok v kultúre a kreatívnom priemysle, pripravujeme ju v spolupráci s festivalom Pohoda. Finančne projekt podporujú mesto Trenčín, Trenčiansky samosprávny kraj, partnerom je a Európska únia. Ďakujeme! Vďaka patrí aj mediálnym partnerom MY Trenčín, mojamuzika.sk, Square Trencin, HMOTA, Radio_FM, Rádio DEVÍN, Trenčín región, Kultúrno-informačné centrum Trenčín a GoOut.


Za sponzorské dary do súťaže ďakujeme Sharpe Festival, Kultúrno-kreatívne centrum Hviezda a GRAPE FESTIVAL.


Ďakujeme Trenčianske dobrovoľnícke centrum a Zapni sa pre Slovensko pri hľadaní dobrovoľníkov a dobrovoľníčok, obrovská vďaka patrí však aj samotným dobrovoľníkom a dobrovoľníčkam, ktorí nám s prípravou celého podujatia veľmi ochotne pomohli. Tiež ďakujeme partnerom Drevopal za sponzorský dar, ktorý nám pomohol pri značení nášho areálu.


Za perfektné pitivo ďakujeme Coffee Sheep a perfektné jedivo Underground food a À La Bonn' Galett'.


Ďakujeme a tešíme sa na Garáž na budúci rok!


Deň tretí zvečnil Jakub Michel

0 comments

Comments


bottom of page