top of page

Od folku cez metal až po drum&bass, čaká nás Zatváračka Garáže v parku

Posledná akcia cyklu Garáže v parku bude hudobne multižánrová. Podvečer otvorí folková Nicola Marko, po nej vystúpi mladá kapela Riadna Dávka Nehy. S príchodom tmy to odpália metalové kapely Kyanydhedzzz a Rust2Dust. Na dobrú noc zahrajú DJs z DEER BASS a Demented.

Začínajúca pesničkárka Nicola Marko otvorí Zatváračku svojou tvorbou inšpirovanou prírodou, láskou k životu aj problémami spoločnosti. Náladou na ňu nadviaže kapela Riadna Dávka Nehy, ktorí hovoria o sebe, že sú rozchodová kapela. V ich tvorbe s textami Katky Marošiovej budeme počuť fragmenty folklóru a trip-hopu či odlesky ambientu a jemného popu.

Zľava Nicola Marko, Riadna Dávka Nehy

K tvrdším žánrom nás posunie metalová kapela Kyanydhedzz so ženskou frontmankou. V sobotu si tak vypočujeme ich nové EP s názvom Psycho. Po nich predvedú svoju živelnú metalovú show bratislavčania Rust2Dust. Vystúpia aj s raperom Zverina a predstavia niekoľko spoločných trackov.

Zľava Kyanydhedzz, vpravo Rust2Dust

Záver večera bude patriť zohraním chalanom z DEER BASS v podaní DraugR-a a Sinner-a. Môžete sa tešiť aj na poriadne tvrdú selekciu drum&bassu od Demented.

Zľava DraugR-a a Sinner, vpravo Demented

Harmonogram podujatia:

17:00 - 17:30 Nicola Marko 18:00 - 18:50 Riadna Dávka Nehy 19:20 - 20:10 Kyanydhedzzz 20:40 - 21:30 Rust2Dust ft. Zverina 22:00 - 22:50 SinneR B2B Draugr (DJ set) 22:50 - 23:40 Demented (DJ set)

Garáž je spoločným projektom festivalu Pohoda a Trenčín 2026. Z najmenšieho pódia Pohody sa stal multižánrový kultúrny priestor, ktorý putuje po Trenčianskom regióne.

Garáž v Parku finančne podporili Mesto Trenčín, Trenčiansky samosprávny kraj a Nadácia ZSE. Partnerom Garáže v Parku je Európska únia, TRAKT a Centrum pre rodinu. Garáž v Parku prevádzkuje neformálne zoskupenie Clique.

Viac o Garáži nájdete tu: https://www.trencin2026.sk/garaz


0 comments

Commentaires


bottom of page