top of page

Angličtina pre ľudí z kultúry je späť

„Pre ľudí, ktorí sa pohybujú v oblasti kultúry a turizmu, je dnes už doslova nevyhnutné, aby vedeli po anglicky,“ hovorí Barbora Jurenová, novinárka a PR manažérka trenčianskej Synagógy. Minulý školský rok absolvovala kurz Runway I Angličtina pre kultúru a turizmus, ktorý Trenčín 2026 znova otvára teraz v septembri.


„Roky, kedy cudzí jazyk aktívne nepoužívate, sú výrazne cítiť“, priznáva. „Tento jazykový kurz bol super spôsobom, ako sa dostať späť do formy. Mali sme skvelú lektorku, vďaka ktorej sa oveľa lepšie orientujem v časovaní a pekne sa mi rozšírila slovná zásoba. Som rada, že som sa mohla vďaka kurzu posunúť vpred.“


Angličtina sa nám v Trenčíne bude hodiť aj v súvislosti s titulom Európskeho hlavného mesta kultúry. Očakávame nielen turistov a turistky zo zahraničia, ale aj viac možností na profesionálne prepájanie sa s ľuďmi z celej Európy.


Prihlasovanie na angličtinu spustíme 18. septembra o 12:00 a otvorené bude len naplnenia kapacity 50 účastníkov a účastníčok. Sledujte naše sociálne siete a všetko sa včas dozviete.

0 comments

Comments


bottom of page