TNT21-02-01.png

Máš od 14 do 20 rokov? Prihlás sa na festival TNT 21 - Tvoje nápady pre Trenčín, pri ktorom zažiješ explóziu skúseností! 

Kedy?

Diskusia: 24. 6. 2021 o 18:00 / ONLINE
Workshopy: 25. 6. 2021 od 8:30 do 14:00 / ONLINE

Počas jedného dňa absolvuješ workshopy s expertmi v spolupráci s LEAF Academy, pri ktorých naštartuješ kreativitu, spoznáš trenčiansky región a naučíš sa niečo nové. 

 

Aké workshopy ťa čakajú? 

 

1. Poďme sa pozerať inými (iných) očami - Pozrime sa spolu na Trenčín inými očami, prečítajme si o ňom niečo z perspektívy, ktorá nám bola doteraz skrytá. Čo spolu objavíme? Čo objavíme pre naše okolie? Čo objavíme sami pre seba? 

 

2. Kreatívny(ch) búst - Kedy ste sa naposledy cítili kreatívne? Kreatívne myslenie je od praveku kľúčová ľudská vlastnosť, vďaka ktorej premieňame inšpiráciu a nápady do konkrétnych plánov. V rámci nášho "bústu" si kreativitu vyskúšame na vlastnej koži, vysvetlíme si jej rôzne podoby a povieme si aj ako bojovať voči prokrastinácii.

 

3. Ako tvoriť nápady, ktoré (ľuďom) naozaj pomôžu? - Viete čo nefunguje, ale neviete ako to v škole, v obci či pre konkrétnu skupinu ľudí zmeniť? Spoločne sa pozrieme na jednoduché a logické kroky, ktoré sa pod hlavičkou dizajnového myslenia učia školáci, samospráva a organizácie vo svete. Nájdeme v sebe podnikavcov, ktorí vedia nápadmi naozaj pomáhať.

Posledný deň prihlasovania: 17. 6. 2021

Odpoveď sa dozvieš 22. 6. 2021

Vo štvrtok 24. 6. 2021 ťa súčasne pozývame na ONLINE DISKUSIU - Inšpirácia od Trenčanov pre Trenčanov, v ktorej si spolu vypočujeme príbehy inšpiratívnych ľudí z Trenčína a okolia. Porozprávajú nám, ako z jednoduchého nápadu vznikol úspešný projekt, aká bola táto cesta a čo pomohlo zvládnuť jednotlivé prekážky. Možno sa tiež podelia o tipy, triky a ponaučenia, ktoré vám môžu pomôcť pri premene vlastného nápadu na úspešný projekt. 

boom-02.png
Snímka obrazovky 2021-06-03 o 16.39.09.p