Celý projekt Trenčín 2026 Cultivating Curiosity je výsledkom intenzívnej práce stovky občanov, umelcov, kreatívcov a odborníkov. Sme neuveriteľne vďační za všetkých, ktorí spolu s prípravným tímom, často vo voľnom čase, investovali svoju energiu a čas do formovania projektu a budúcnosti mesta Trenčín. 

Prípravný ECoC Team

team_kolaz_trencin2026.png
20201211-DSC_4879_u.jpg

Lucia Dubačová

Project Manager Trenčín 2026

Lucka prišla do tímu ako čerstvý vietor tri mesiace pred odovzdaním projektu a podarilo sa jej vykresať z neho to najlepšie. Ako projektový manažér má na starosti vedenie tímu, plánovanie ďalšieho smerovania ako aj spoluprácu s partnermi a budovanie vízie projektu. V bežnom živote Lucka pôsobí ako zakladateľka festivalu digitálneho umenia a kultúry Sensorium a v Inolabe Slovenskeho centra dizajnu.

 

Kontakt: management2026@trencin.sk   

DSC09525.jpg

Veronika Sučanská

Outreach manager,

Coordinator of youth work

Veronika sa z veľkej časti v rámci projektu venovala časti Outreach a rozmýšlala, ako zapájať všetky skupiny obyvateľov do procesu prípravy, ale aj realizácie projektu. Pracovne, ako zamestnankyňa mesta, sa Veronika venuje práci s mládežou. Okrem toho je každoročne súčasťou GLOBSEC Bratislava forum. 

Kontakt: veronika.sucanska@trencin.sk

DSC09372.jpg

Barbora Janáková

Marketing and outreach manager

Barbora má v projekte na starosti komunikáciu s verejnosťou a tvorbu a manažovanie sociálnych médií a webovej stránky. V projekte sa venovala vypracovaniu marketingového plánu Cultivating Curiosity. V bežnom živote pôsobí ako spolu-zakladateľka značky Pucle a v rámci Trenčína organizuje rôzne kultúrne podujatia. 

Kontakt: marketing2026@trencin.sk

20201211-DSC_4920_u.jpg

Kristína Milová

Office and People Manager

Kika je jedným z najdôležitejších článkov celého projektu. Má na starosti komunikáciu s rôznymi fokusovými skupinami v rámci mesta, stará sa o vyplácanie faktúr či riešenia nevyriešiteľných zadaní.

Kontakt: office2026@trencin.sk

This_one_please_and_thank_you.jpg

Lenka Kuricová

Program Manager

Lenka pracovala predovšetkým na kapitole Cultural and Artistic Content v Bid Booku Cultivating Curiosity. Program, obsah početné projekty a celý koncept konzultovala s mnohými odborníkmi, medzi ktorými bola aj jej profesorka z VŠVU v odbore Intermédia Multimédia Ilona Németh. V bežnom živote Lenka pôsobí ako kreatívna podnikateľka a spolu-zakladateľka slovenskej dizajnovej značky Pucle.

Kontakt: program2026@trencin.sk

DSC09596.jpg

Patrik Žák

Management 

Patrik má na starosti finančné rozpočty a plánovanie projektu Cultivating Curiosity, no veľký počet fotografií, ktoré sa používajú v procese tvorby projektu, ako aj v samotnom Bid Booku, pochádzajú práve od neho. Profesijne pôsobí ako viceprimátor Trenčína.  

20201211-DSC_4871_u.jpg

Martin Pyšný

Graphic designer

Vďaka Martinovi vznikla celá vizuálna identita Cultivating Curiosity, ktorá sa nesie nielen vo vytlačenom Bid Booku ale aj v celej vizuálnej komunikácií. Martin sa profesne venuje grafickému dizajnu a to najmä dizajnu písma a stojí napríklad za vlastnou typografiou písma pre Dyslektikov.  

DSC09545.jpg

Peter Kohout

Capacity to Deliver Manager 

Peter ako architekt mesta Trenčín vo veľkej miere pôsobil v rámci projektu ako hlavný stratég plánovania časti Capacity to Deliver. Je výborným saxofonistom a pôsobí v niekoľkých významných slovenských kapelách. 

DSC09476.jpg

Alexander Topilin

Program assistant and visual expert

Alexander sa popri dokt. štúdiu Architektúry na STU venoval v rámci projektu programovej asistencii ale aj tvorbe zaujímavych vizuálnych koláží. Alexander je spoluzakladateľom trenčianskeho združenia Hlava 5, pôsobí ako spoluorganizátor mestského festivalu Priestor.

 

Kontakt: assistant2026@trencin.sk 

DSC09742.jpg

Terina Barčáková

International relations

Vďaka Terine sa nám podarilo nadviazať veľa spoluprác s EHMK mestami a medzinárodnými partnermi. Jej úlohou bolo vymýšlať rôzne spojenia v rámci programu, aj iných častí projektu. Vyštudovala VŠMU, v súčasnej dobe sa venuje marketingu, copywritingu no najmä je zakladateľkou trenčianskeho festivalu Priestor a členkou združenia Hlava 5.

 

Kontakt: international2026@trencin.sk 

DSC01044.jpg

Luisa Szabo Kočiš

Publishing manager 

Luisa má na starosti všetky tlačené materiály ako aj procesovanie prekladov a komunikáciu s potrebnými dodávateľmi. Pracovne je Luisa violistka, vyučuje husle na umeleckej škole no súčasne je aj súčasťou malého knižného vydavateľstva Atomic Verlag.  

7.png