team_kolaz_trencin2026.png
20201211-DSC_4879_u.jpg

Lucia Dubačová

Riaditeľka

Lucka prišla do tímu ako čerstvý vietor tri mesiace pred odovzdaním projektu a podarilo sa jej vykresať z neho to najlepšie. Ako projektový manažér má na starosti vedenie tímu, plánovanie ďalšieho smerovania ako aj spoluprácu s partnermi a budovanie vízie projektu. V bežnom živote Lucka pôsobí ako zakladateľka festivalu digitálneho umenia a kultúry Sensorium a v Inolabe Slovenskeho centra dizajnu.

 


lucia.dubacova@trencin2026.eu   

20210728-DSC_5089.jpg

Veronika Žák Sučanská

Manažérka participácie a inklúzie

Veronika sa z veľkej časti v rámci projektu venovala časti Outreach a rozmýšlala, ako zapájať všetky skupiny obyvateľov do procesu prípravy, ale aj realizácie projektu. Pracovne, ako zamestnankyňa mesta, sa Veronika venuje práci s mládežou. Okrem toho je každoročne súčasťou GLOBSEC Bratislava forum. 

veronika.zak@trencin2026.eu

DSC09545.jpg

Peter Kohout

Koordinátor projektov infraštruktúry

Peter ako architekt mesta Trenčín vo veľkej miere pôsobil v rámci projektu ako hlavný stratég plánovania časti Capacity to Deliver. Je výborným saxofonistom a pôsobí v niekoľkých významných slovenských kapelách. 

peter.kohout@trencin2026.eu

Snímka obrazovky 2021-12-09 o 10.08.13.png

Natália Husárová

Marketingová koordinátorka

Natália manažuje sociálne siete, spravuje web stránku a spolupodiela sa na tvorbe marketingovej komunikácie projektu Trenčín 2026. V Trenčíne vyrástla a odmalička vníma kultúrno-kreatívnu komunitu mesta. Sama sa v nej formou dobrovoľníckych a zamestnaneckých rolí od stredoškolských čias angažuje. Marketing a sociálne siete si zamilovala v kreatívnej agentúre Flecklab, sídliacej

v trenčianskom Fleck coworkingu.

natalia.husarova@trencin2026.eu

This_one_please_and_thank_you.jpg

Lenka Kuricová

Umelecká riaditeľka

Lenka pracovala predovšetkým na kapitole Cultural and Artistic Content v Bid Booku Cultivating Curiosity. Program, obsah početné projekty a celý koncept konzultovala s mnohými odborníkmi, medzi ktorými bola aj jej profesorka z VŠVU v odbore Intermédia Multimédia Ilona Németh. V bežnom živote Lenka pôsobí ako kreatívna podnikateľka a spolu-zakladateľka slovenskej dizajnovej značky Pucle.

lenka.kuricova@trencin2026.eu

13_edited.jpg

Terina Slezák Barčáková

Manažérka medzinárodných vzťahov

Vďaka Terine sa nám podarilo nadviazať veľa spoluprác s EHMK mestami a medzinárodnými partnermi. Jej úlohou bolo vymýšlať rôzne spojenia v rámci programu, aj iných častí projektu. Vyštudovala VŠMU, v súčasnej dobe sa venuje marketingu, copywritingu, je zakladateľkou trenčianskeho festivalu Priestor a členkou združenia Hlava 5.

 

tereza.slezak.barcakova@trencin2026.eu

20210728-DSC_5119.jpg

Zuzana Kvasnicová

Manažérka produkcie

 

Zuzka vyštudovala Ekonomickú univerzitu
v Bratislave a v rámci tímu Trenčín 2026 pracuje ako hlavná produkčná projektu. Rada pracuje s ľuďmi a nikdy nepoužíva slovo “neviem” a “nedá sa” :) Jej život jej spestruje syn Anthony a keď zrovna nepracuje, tak sa najradšej túla po svete.
V rámci projektu mala na starosť veľký produkčný projekt Kateřiny Šedé SOBOTA
V NEDEĽU. Momentálne je so svojimi produkčnými skúsenosťami nenahraditeľným členom tímu.

zuzana.kvasnicova@trencin2026.eu

20210701-DSC_4487.jpg

Veronika Juricová

Programová koordinátorka

Veronika zbožňuje knihy, preto študuje editorstvo a vydavateľskú prax na UKF v Nitre. V celoslovenskom študentskom časopise HMOTA má funkciu hlavnej editorky. V našom tíme je stážistkou v programovom oddelení, kde pomáha uľahčiť prácu jej projektovým kolegom - rieši komunikáciu a organizovanie meetingov, sprostredkúva potrebné materiály a vybavuje všetky úlohy, ktoré sa počas dňa vyskytnú. Okrem toho vždy rada pomôže každému, kto to práve potrebuje.

DSC09476.jpg

Alexander Topilin

Programový koordinátor

Alexander sa popri doktorandskom štúdiu Architektúry na STU venujev rámci projektu programovej asistencii ale aj tvorbe zaujímavých vizuálnych koláží. Alexander je spoluzakladateľom trenčianskeho združenia Hlava 5, pôsobí ako spoluorganizátor mestského festivalu Priestor.

 
alexander.topilin@trencin2026.eu 

20201211-DSC_4920_u.jpg

Kristína Milová

Výkonná asistentka

Kika je jedným z najdôležitejších článkov celého projektu. Má na starosti komunikáciu s rôznymi fokusovými skupinami v rámci mesta, stará sa o vyplácanie faktúr či riešenia nevyriešiteľných zadaní.

kristina.milova@trencin2026.eu

Snímka obrazovky 2021-12-09 o 10.09.04.png

Mirka Gúčiková

PR manažérka ​

Mirka je súčasťou tímu od septembra 2021. Má na starosti komunikáciu toho, čo robíme a čo sa u nás deje. Píše správy na náš web a texty do propagačných materiálov, spolupracuje na marketingových kampaniach, má na starosti správy pre média a kontakt s nimi. Z času na čas ako konzultantka pomáha ľuďom dávať dušu ich prezentáciám. Jej srdcovkou je dedinská knižnica v Podolí, ktorú už roky vedie a revitalizuje.

mirka.gucikova@trencin2026.eu

20201211-DSC_4871_u.jpg

Martin Pyšný

Senior grafický dizajnér

Vďaka Martinovi vznikla celá vizuálna identita Cultivating Curiosity, ktorá sa nesie nielen vo vytlačenom Bid Booku ale aj v celej vizuálnej komunikácií. Martin sa profesne venuje grafickému dizajnu, najmä dizajnu písma. Stojí napríklad za vlastnou typografiou písma pre Dyslektikov.