Celý projekt Trenčín 2026 Cultivating Curiosity je výsledkom intenzívnej práce stovky občanov, umelcov, kreatívcov a odborníkov. Sme neuveriteľne vďační všetkým ľuďom, ktorí spolu s prípravným tímom, často vo voľnom čase, investovali svoj čas a energiu do formovania projektu. 

Prípravný ECoC Team

team_kolaz_trencin2026.png
20201211-DSC_4879_u.jpg

Lucia Dubačová

Project Manager Trenčín 2026

Lucka prišla do tímu ako čerstvý vietor tri mesiace pred odovzdaním projektu a podarilo sa jej vykresať z neho to najlepšie. Ako projektový manažér má na starosti vedenie tímu, plánovanie ďalšieho smerovania ako aj spoluprácu s partnermi a budovanie vízie projektu. V bežnom živote Lucka pôsobí ako zakladateľka festivalu digitalneho umenia a kultúry Sensorium a v Inolabe Slovenského centra dizajnu.

 

Kontakt: management2026@trencin.sk   

DSC09525.jpg

Veronika Sučanská

Outreach manager,

Coordinator of youth work

Veronika sa z veľkej časti v rámci projektu venovala časti Outreach a rozmýšlala, ako zapájať všetky skupiny obyvateľov do procesu prípravy ale aj realizácie projektu. Pracovne, ako zamestnankyňa mesta, sa Veronika venuje práci s mládežou. Okrem toho je každoročne súčasťou GLOBSEC Bratislava forum. 

Kontakt: veronika.sucanska@trencin.sk

DSC09372.jpg

Barbora Janáková

Marketing and outreach manager

Barbora má v projekte na starosti komunikáciu s verejnosťou a tvorbu a manažovanie sociálnych médií a webovej stránky. V projekte sa venovala vypracovaniu marketingového plánu Cultivating Curiosity. V bežnom živote pôsobí ako spolu-zakladateľka značky Pucle a v ramci Trenčína organizuje rôzne kultúrne podujatia. 

Kontakt: marketing2026@trencin.sk

20201211-DSC_4920_u.jpg

Kristína Milová

Office and People Manager

Kika je jedným z najdôležitejších článkov celého projektu. Má na starosti komunikáciu s rôznymi fokusovými skupinami v rámci mesta, stará sa o vyplácanie faktúr či riešenia nevyriešiteľných zadaní.

Kontakt: office2026@trencin.sk

This_one_please_and_thank_you.jpg

Lenka Kuricová

Program Manager

Lenka pracovala predovšetkým na kapitole Cultural and Artistic Content v Bid Booku Cultivating Curiosity. Program, obsah, početné projekty a celý koncept konzultovala s mnohými odborníkmi, medzi ktorými bola aj jej profesorka z VŠVU v odbore Intermédia Multimédia Ilona Németh. V bežnom živote Lenka pôsobí ako kreatívna podnikateľka a spolu-zakladateľka slovenskej dizajnovej značky Pucle.

Kontakt: program2026@trencin.sk

DSC09596.jpg

Patrik Žák

Management 

Patrik má na starosti finančné rozpočty a plánovanie projektu Cultivating Curiosity, no veľký počet fotografií, ktoré sa používajú v procese tvorby projektu ako aj v samotnom Bid Booku, pochádzajú práve od neho. Profesijne pôsobí ako viceprimátor Trenčína.  

20201211-DSC_4871_u.jpg

Martin Pyšný

Graphic designer

Vďaka Martinovi vznikla celá vizuálna identita Cultivating Curiosity, ktorá sa nesie nielen vo vytlačenom Bid Booku ale aj v celej vizuálnej komunikácií. Martin sa profesne venuje grafickému dizajnu a to najmä dizajnu písma a stojí napríklad za vlastnou typografiou písma pre Dyslektikov.  

DSC09545.jpg

Peter Kohout

Capacity to Deliver Manager 

Peter ako architekt mesta Trenčín vo veľkej miere pôsobil v rámci projektu ako hlavný stratég plánovania časti Capacity to Deliver. Je výborným saxofonistom a pôsobí v niekoľkých významných slovenských kapelách. 

DSC09476.jpg

Alexander Topilin

Program assistant and visual expert

Alexander sa popri dokt. štúdiu Architektúry na STU venoval v rámci projektu programovej asistencii ale aj tvorbe zaujímavych vizuálnych koláží. Alexander je spoluzakladateľom trenčianskeho združenia Hlava 5, pôsobí ako spoluorganizátor mestského festivalu Priestor.  

Kontakt: assistant2026@trencin.sk

DSC09742.jpg

Terina Barčáková

International relations

Vďaka Terine sa nám podarilo nadviazať veľmi veľa spoluprác s inými ECoC mestami a jej úlohou bolo kontaktovať a vymýšlať rôzne spojenia v rámci programu ako aj iných častí projektu. Terina je vyštudovaná produkčná na VŠMU, v súčasnej dobe sa venuje marketingu, copywritingu, no najmä je zakladateľkou trenčianskeho festivalu Priestor. 

Kontakt: international2026@trencin.sk

DSC01044.jpg

Luisa Szabo Kočiš

Publishing manager 

Luisa má na starosti všetky tlačené materiály ako aj procesovanie prekladov a komunikáciu s potrebnými dodávateľmi. Pracovne je Luisa violistka, vyučuje husle na umeleckej škole no súčasne je aj súčasťou malého knižného vydavateľstva Atomic Verlag.  

7.png

Tím Trenčín 2026    

Nebojte sa nás kontaktovať aj na #trencin2026 a trencin2026@trencin.sk