top of page

V piatok Garáž ožije nielen hudbou

Updated: Aug 16, 2022

Príďte sa zaľúbiť do Slovníka cudzích snov, zasnívať s Veronikou Jarábkovou, užiť si skladby aktuálneho albumu Analogrunnera a pokrstiť nové EP Trenčanov Personal Spaces.


Piatkový večer v Garáži bude snový a oddychový. Najprv známy trenčiansky formát Divotvorba prinesie autorské čítanie prózy aj poézie. Hosť Šimpe Ondruš zhudobní texty zo svojho Slovníka cudzích snov. Slovník cudzích snov je láska na prvý aj ďalší pohľad, kliknite si na to hneď a v piatok sa tešte na ďalší rozmer.


Speváčka, hudobníčka a začínajúca skladateľka Veronika Jarábková rozvibruje naše emócie svojím unikátnym spevom a klavírom. Vystúpi spolu s Paulínou Gunárovou v rámci trenčianskeho hudobného zoskupenia VROSE.


Analogrunner v Garáži predstaví svoj nový album Echo Cube. Album pozostáva z ôsmych autorských skladieb, ktoré obsahujú výživné spolupráce. Napríklad aj s Larou Abou Hamdan, ktorá sa do povedomia verejnosti dostala cez reláciu Československo má talent. Tešíme sa, že Laru budeme môcť tiež v Garáži vidieť a počuť. Live set Analogrunnera bude vystavaný ako mashup zo všetkých skladieb albumu Echo Cube.