top of page

Uzavreli sme úspešný semester a tešíme sa na nový

Updated: 7 days ago

S radosťou oznamujeme, že sme úspešne ukončili aktuálny semester nášho kurzu Runway Profesionáli z kultúry! Tento semester bol plný inšpirácie, vzájomného učenia a neoceniteľných skúseností, ktoré nás všetkých posunuli o krok vpred.


Na záverečnej prezentácii sme počuli mnoho chvál na odbornosť a rozhľadenosť nášho lektorstva. Naši lektori a lektorky boli doslova svetoví. Aj keď mnohí z nich pracujú v odlišných podmienkach, dokázali prispôsobiť svoje skúsenosti našej realite a potrebám účastníkov kurzu.


Jedným z najväčších prínosov nášho kurzu je možnosť sieťovania. Okrem zdieľania profesionálnych skúseností vznikli aj osobné priateľstvá. Naša komunita sa stále rozrastá a upevňuje, čo je pre nás veľmi dôležité.Foto: dvaja


Sme radi, že sme znova vytvorili skupinu, kde sa účastníčky a účastníci mohli od seba učiť a motivovať navzájom. Skupina bola skvelým mixom rôznych úrovní skúseností a oblastí kultúry, ako aj geografického rozmiestnenia a pracovných podmienok.


Máme termíny prihlasovania a bude aj kurz angličtiny


A čo je najlepšie? Na jeseň otvárame nový semester pre profesionálov*ky z kultúry! Prihlasovanie bude spustené od 12. 8. do 1. 9. na našom webe, prvý blok prebehne na konci septembra. Tešíme sa na nové tváre, nové príbehy a ďalšie inšpirujúce okamihy.


Okrem toho zopakujeme aj Runway kurz angličtiny, ktorý pripravuje ľudí z Trenčína na komunikáciu so zahraničným publikom a návštevami. Prihlasovanie spustíme 19. 8., pričom prihlásiť sa treba čím skôr kvôli obmedzenej kapacite. Kurz začne v októbri a bude prebiehať celý školský rok.


Sledujte náš newsletter a sociálne siete a budete mať všetky informácie včas.

0 comments

Comments


bottom of page