top of page

Podporte náš projekt Archipelago - zvedavé miesto v parku v hlasovaní

Updated: May 18, 2021

Využili sme možnosť prihlásiť jeden z našich projektov - Archipelago do súťaže Coop Jednota od 15. 5. 2021 do 15. 6. 2021.


Park G.M.R.Štefánika prešiel v rokoch 2019 - 2020 celkovou revitalizáciou, pri ktorej sa vymenili lavičky, zrekonštruoval chodník a obnovila zeleň. Projektom Archipelago chceme priniesť do parku kultúru a komunitný život a privítať tam seniorov, mladých ľudí, rodičov, umelcov a rôznorodé podujatia. Park sa nachádza pri železničnej a autobusovej stanici, má výmeru 43 000 m2 a veľa ľudí cez neho prechádza, no nezastaví sa tam kvôli chýbajúcej infraštruktúre a kultúrno-komunitnému životu.


Bezbariérová drevená konštrukcia - pódium Archipelago s priemerom 7m by mala slúžiť na kultúrne podujatia, vzdelávanie ale aj na hranie a voľný čas. Pódium skrášľuje priestor a poskytuje zázemie pre stretávanie v malých skupinách (2 - 10 ľudí), vytvára tieň, čím zlepšuje lokálnu kvalitu vzduchu a vytvára príležitosti pre komunitné aktivity pre každého ako. napríklad na rôzne workshopy, predstavenia, prezentácie, koncerty a iné :)


Ak sa vám projekt páči, podporiť ho môžete v obchodoch Coop Jednota v Trenčíne:


COOP JEDNOTA SUPERMARKET OD Rozkvet, Šoltésovej 4, Trenčín

TEMPO JEDNOTA TRENČÍN, OC MAX, Gen, M. R. Štefánika, Trenčín

Viac o projekte Program podpory lokálnych komunít sa dočítate na internetovej stránke Coop Jednota https://www.coop.sk/sk/projekt/125/program-podpory-lokalnych-komunit


Autori projektu Archipelago - Sensorium Festoval, Fusion, Woven.0 comments

Comments


bottom of page