top of page

Opäť sa môžete prihlásiť na vzdelávanie v kultúre

Projekt Európskeho hlavného mesta kultúry prináša do Trenčína a regiónu nové miesta, zážitky, no aj mnoho príležitostí na pozitívnu zmenu. Vďaka vzdelávaciemu kurzu Runway | Profesionáli z kultúry sa môžu kultúrne organizácie a projekty posunúť na medzinárodnú úroveň. Prihlasovanie naň je opäť spustené!


Ide vzdelávací kurz zameraný na zvyšovanie kompetencií v oblasti kultúrneho manažmentu. Pomôže vniesť do organizácie alebo projektu strategické plánovanie, interdisciplinaritu, udržateľnosť a medzinárodný kontext. Zameriava sa aj na prácu s publikom a tímovú prácu. V pilotnom kurze sa s účastníkmi o svoju expertízu v týchto oblastiach podelilo niekoľko odborníkov zo zahraničia.


Chcete aj vy pozdvihnúť vašu kultúrnu organizáciu na vyššiu úroveň? Spustili sme prihlasovanie na ďalšie kolo kurzu. Obsah a témy ostávajú rovnaké, jemne sa mení forma. Kurz bude mať 5 dvojdňových blokov od apríla do júna 2023. Hodnota kurzu je 1 000 €, no vďaka štipendiu od Kreatívneho inštitútu Trenčín účastnícky poplatok predstavuje iba 70 €. Prihlásiť sa môžu aj záujemcovia a záujemkyne mimo Trenčianskeho regiónu.


Kapacita je obmezená na 30 ľudí, tak neváhajte a prihláste sa čím skôr pomocou formulára na tomto odkaze.

1 comment

1 Comment


Lenka Leštáková
Lenka Leštáková
Feb 26, 2023

Nedalo by sa, prosím, aspoň časť prednášok nejakou formou zdieľať online? Momentálne som na materskej a myslím si, že je mnoho iných ľudí, ktorí sa prezenčne nemôžu zapojiť a takýto kurz by sa im zišiel.

Like
bottom of page