top of page

Na Pohode ste odoslali 359 pozdravov z budúcnosti

Trenčín zažil prvú Pohodu ako Európske hlavné mesto kultúry 2026. Ďakujeme za milé stretnutia a rozhovory v Garáži, ktorá v noci slúžila ako jedno z pódií, no po východe slnka sa menila na náš infostánok.


V ňom ste okrem iného mohli poslať pohľadnicu z budúcnosti. Pohľadnice totiž symbolizovali naše vízie pre Trenčín v roku 2026. Ako napríklad pretvorenie Trenčína na kultúrno-kreatívne mesto, spolupráca rôznych skupín obyvateľstva, ochrana prírody… Najmä sme však aj vďaka pohľadniciam šírili skvelú správu, že Trenčín je Európske hlavné mesto kultúry 2026.Pre niektorých to bola novinka, iní sa zaujímali o detaily projektu. Zároveň sme hovorili o zväčšovaní nášho tímu a nových pracovných pozíciách, ktoré máme otvorené. Vidíte sa aj vy v našom tíme? Pozrite sa sem, akých kolegov a kolegyne hľadáme aktuálne alebo nám tu nechajte svoj email a o nových pozíciách vás budeme dopredu informovať.


Viac ako 350 pozdravov z Pohody teraz putuje do celého sveta, aby potešili maminy a tatinov, babky, deti, kamarátov či frajerky.


Ďakujeme za výnimočnú atmosféru plnú radosti a pohody.


Fotografie: Lucia Kotrhová
0 comments

Comments


bottom of page