top of page

Stretnutie kultúrnej komunity Trenčianskeho regiónu

Updated: Jun 17




Na ďalšom stretnutí predstavíme Profesionálov a profesionálky z kultúry

Príďte na Stretnutie kultúrnej komunity a spoznajte Profesionálov z kultúry. Tak sme totiž nazvali vzdelávací kurz, ktorý má posúvať kultúru na vyššiu úroveň. Na konci júna môžete zažiť ochutnávku v podobe prednášok a workshopu na tému rozvoja publika a predstaví sa aj niekoľko úspešných účastníčok a účastníkov. Uvidíme sa o 29. 6. o 16:30 v Panorama club v Trenčíne!


Stretnutia kultúrnej komunity máme radi, pretože sú jedným z našich spojení s ľuďmi z kultúry v Trenčíne a v Trenčianskom kraji a tiež výbornou príležitosťou, aby sa aj oni navzájom stretli a porozprávali. Každé stretnutie má svoju tému a na konci júna to bude o kurze Runway | Profesionáli z kultúry.


Projekt Trenčín 2026 je o zážitkoch, nových miestach aj príležitostiach. Vzdelávanie Runway je jednou zo zaujímavých príležitostí pre kultúrne manažérky a manažérov, ktorí chcú svoje organizácie a projekty posunúť na medzinárodnú úroveň. Na kurze začínajúci aj ostrieľaní kultúrni manažéri a manažérky dozvedia viac o tom, ako nastaviť stratégiu, budovať svoje publikum, aj efektívne svoj projekt komunikovať.


Dva kurzy Runway | Profesionáli z kultúry už máme za sebou, tretie kolo prebehne na jeseň, preto je teraz ten najlepší čas zistiť viac. Podrobný program stretnutia nájdete na tejto stránke alebo vo Facebook udalosti.


Vstup je voľný, no kapacita obmedzená, prihláste sa teda prosím pomocou tohto formulára.


Tešíme sa na vás 29. júna v Panorama club!

0 comments

Comentarios


bottom of page