top of page

Pozývame na stretnutie o vzdelávaní v oblasti kultúry

Pozývame vás na stretnutie kultúrnej komunity trenčianskeho regiónu na tému vzdelávania v oblasti kultúry!


Čo sa na stretnutí dozviete?

Predstavíme vám vzdelávací program pre ľudí z oblasti kultúry, ktorý spúšťame už túto jeseň. Po prezentácii radi pri pohári dobrého vína spoznáme váš pohľad, aby sme mohli vzdelávanie vyladiť tak, že naplní vaše potreby a odpovie na výzvy, ktorým čelíte. Cieľom je vytvoriť nástroj, vďaka ktorému svoje kultúrne projekty či organizácie posuniete na medzinárodnú úroveň.


Podobné vzdelávanie prebiehalo (a doposiaľ aj prebieha) v Košiciach pod hlavičkou projektu Escalator, ktorý bol pre mnohé košické kultúrne organizácie zlomovým momentom v ich fungovaní. Pekným príkladom je aj medzinárodný projekt Tandem.


Pre koho bude stretnutie užitočné?

Pozývame zástupcov kultúrnych organizácií a inštitúcií, ľudí z kultúrneho a kreatívneho priemyslu, zástupcov verejnej správy, ktorých agendou je kultúra, cestovný ruch alebo regionálny rozvoj. Pozývame všetkých, ktorí sa chcú podieľať na chode projektu Európske hlavné mesto kultúry. :)


Miesto stretnutia sme kvôli kapacitným dôvodom presunuli do Galérie M. A. Bazovského. Uvidíme sa tam v utorok 21. júna o 17:00. Budeme radi, ak po oficiálnom program ostanete na pohár dobrého vína. Tešíme sa na vás!


Prosím potvrďte nám svoju účasť cez tento formulár, kapacita je obmedzená.


0 comments

Comments


bottom of page