top of page

Máš od 14 do 20 rokov? Prihlás sa na festival TNT 21 - Tvoje nápady pre Trenčín!

Počas jedného dňa (25. 6. 2021) absolvuješ workshopy s expertmi v spolupráci s LEAF Academy, pri ktorých naštartuješ kreativitu, spoznáš trenčiansky región a naučíš sa niečo nové.

Kedy?

Diskusia: 24. 6. 2021 o 18:00 / ONLINE

Workshopy: 25. 6. 2021 od 8:30 do 14:00 / ONLINE


Očakávané trvanie programu je od 8:30 ráno do 14:00 poobede (s menšími prestávkami medzi workshopmi a veľkou prestávkou na obed)


----------------------------------------------


Aké workshopy Ťa čakajú?


1. Poďme sa pozerať inými (iných) očami - Pozrime sa spolu na Trenčín inými očami, prečítajme si o ňom niečo z perspektívy, ktorá nám bola doteraz skrytá. Čo spolu objavíme? Čo objavíme pre naše okolie? Čo objavíme sami pre seba?


2. Kreatívny(ch) búst - Kedy ste sa naposledy cítili kreatívne? Kreatívne myslenie je od praveku kľúčová ľudská vlastnosť, vďaka ktorej premieňame inšpiráciu a nápady do konkrétnych plánov. V rámci nášho "bústu" si kreativitu vyskúšame na vlastnej koži, vysvetlíme si jej rôzne podoby a povieme si aj ako bojovať voči prokrastinácii.


3. Ako tvoriť nápady, ktoré (ľuďom) naozaj pomôžu? - Viete čo nefunguje, ale neviete ako to v škole, v obci či pre konkrétnu skupinu ľudí zmeniť? Spoločne sa pozrieme na jednoduché a logické kroky, ktoré sa pod hlavičkou dizajnového myslenia učia školáci, samospráva a organizácie vo svete. Nájdeme v sebe podnikavcov, ktorí vedia nápadmi naozaj pomáhať.


Vo štvrtok 24. 6. 2021 ťa súčasne pozývame na ONLINE DISKUSIU - Inšpirácia od Trenčanov pre Trenčanov, v ktorej si vypočujme spolu príbehy inšpiratívnych ľudí z Trenčína a okolia. Porozprávajú nám, ako z jednoduchého nápadu vznikol úspešný projekt, aká bola táto cesta a čo pomohlo zvládnuť jednotlivé prekážky. Možno sa tiež podelia o tipy, triky a ponaučenia, ktoré Vám môžu pomôcť pri premene vlastného nápadu na úspešný projekt.V prípade otázok nás kontaktuje na marketing2026@trencin.sk


Všetky informácie aj na webovej stránke - https://www.trencin2026.sk/tnt-festival


0 comments

Comentarios


bottom of page