1.png

Deň

Európy

pohoda_europa_20011_10203446135389099_30

Oslávte s nami Deň Európy od 3. do 9. mája 2021 prostredníctvom vašich fotografií a vytvorte #curiouseurope

Poďme spoločne prostredníctvom fotiek cestovať po Európe a prebúdzať v sebe zvedavosť :) Celý týždeň od 3. do 9. apríla 2021 spoločne oslávime Deň Európy napríklad prostredníctvom našich a vašich obľúbených miest. Stačí, ak s nami zazdieľate fotku vášho obľúbeného miesta a spoločne sa prenesieme cez hranice :) 

 

Vieme, že za posledných pár mesiacov bola celá Európa v uzatvorenom stave a cestovať sme mohli väčšinou iba vo svojich regiónoch. Rozhodli sme sa, že túto nevýhodu premeníme na veľký cestovateľský projekt, aj keď iba cez fotografie, ktorý (dúfame) spojí celú Európu. Momentálne nemusíme nikam cestovať - potrebujeme iba vás a vaše obľúbené miesta!

 

Kto sa môže pridať? 

 

Každý! Vítame organizácie, inštitúcie, ďalšie EHMK, mestá po celej Európe, jednotlivcov, študentov, partnerov, učiteľov a kohokoľvek, kto rád fotí :)

 

Ako na to? 

 

Máte svoje obľúbené miesto, ktoré si myslíte, že je také super, že ho chcete zdieľať s ostatnými ľuďmi? Chceme sa pokúsiť vytvoriť najväčšiu výmenu fotografií v Európe a možno aj vaša fotografia bude tá, ktorá privedie do vášho mesta, regiónu alebo do vašej organizácie viac turistov a návštevníkov :)

Z najlepších fotiek by sme následne chceli usporiadať výstavu na jednom z našich podujatí, vytvoriť hravé pexeso či pokúsiť sa tieto fotky dostať až do Európskeho parlamentu.

 

Deň Európy bude trvať celý týždeň od pondelka 3. 5. 2021 do nedele 9. 5. 2021 a celý týždeň s nami môžete zdieľať obrázky na svojich sociálnych sieťach, pridať ich do nášho profilu alebo nám ich poslať na náš e-mail.

 

Fotografie zdieľajte prostredníctvm vašich sociálnych médií, prostredníctvom stories a nezabúdajte použiť aj hashtagy #curiouseurope#cultivatingcuriosity#trencin2026#homeateurope a označiť @trencin2026.

 

Pra viac informácií nás neváhajte kontaktovať na marketing2026@trencin.sk   

European-Day-fin-04.png