top of page
IMG_3787.jpg

Lucia Dubačová

Riaditeľka

Lucka prišla do tímu ako čerstvý vietor tri mesiace pred odovzdaním projektu a podarilo sa jej vykresať z neho to najlepšie. Ako projektový manažér má na starosti vedenie tímu, plánovanie ďalšieho smerovania ako aj spoluprácu s partnermi a budovanie vízie projektu. V bežnom živote Lucka pôsobí ako zakladateľka festivalu digitálneho umenia a kultúry Sensorium a v Inolabe Slovenskeho centra dizajnu.

 


lucia.dubacova@trencin2026.eu   

20210728-DSC_5089.jpg

Veronika Žák Sučanská

Manažérka participácie a inklúzie

Veronika sa z veľkej časti v rámci projektu venovala časti Outreach a rozmýšlala, ako zapájať všetky skupiny obyvateľov do procesu prípravy, ale aj realizácie projektu. Pracovne, ako zamestnankyňa mesta, sa Veronika venuje práci s mládežou. Okrem toho je každoročne súčasťou GLOBSEC Bratislava forum. 

veronika.zak@trencin2026.eu

DSC09545.jpg

Peter Kohout

Koordinátor projektov infraštruktúry

Peter ako architekt mesta Trenčín vo veľkej miere pôsobil v rámci projektu ako hlavný stratég plánovania časti Capacity to Deliver. Je výborným saxofonistom a pôsobí v niekoľkých významných slovenských kapelách. 

peter.kohout@trencin2026.eu

Snímka obrazovky 2021-12-09 o 10.08.13.png

Natália Husárová

Marketingový koordinátor

Natália manažuje sociálne siete, spravuje web stránku a spolupodiela sa na tvorbe marketingovej komunikácie projektu Trenčín 2026. Marketing si zamilovala v kreatívnej agentúre a coworkingu vo Fleck community.

natalia.husarova@trencin2026.eu

This_one_please_and_thank_you.jpg

Lenka Kuricová

Umelecká riaditeľka

Lenka pracovala predovšetkým na kapitole Cultural and Artistic Content v Bid Booku Cultivating Curiosity. Program, obsah početné projekty a celý koncept konzultovala s mnohými odborníkmi, medzi ktorými bola aj jej profesorka z VŠVU v odbore Intermédia Multimédia Ilona Németh. V bežnom živote Lenka pôsobí ako kreatívna podnikateľka a spolu-zakladateľka slovenskej dizajnovej značky Pucle.

lenka.kuricova@trencin2026.eu

13_edited.jpg

Terina Slezák Barčáková

Manažérka medzinárodných vzťahov

Vďaka Terine sa nám podarilo nadviazať veľa spoluprác s EHMK mestami a medzinárodnými partnermi. Jej úlohou bolo vymýšlať rôzne spojenia v rámci programu, aj iných častí projektu. Vyštudovala VŠMU, v súčasnej dobe sa venuje marketingu, copywritingu, je zakladateľkou trenčianskeho festivalu Priestor a členkou združenia Hlava 5.

 

tereza.slezak.barcakova@trencin2026.eu

20210728-DSC_5119.jpg

Zuzana Kvasnicová

Manažérka produkcie

 

Zuzka vyštudovala Ekonomickú univerzitu
v Bratislave a v rámci tímu Trenčín 2026 pracuje ako hlavná produkčná projektu. Rada pracuje s ľuďmi a nikdy nepoužíva slovo “neviem” a “nedá sa” :) Jej život jej spestruje syn Anthony a keď zrovna nepracuje, tak sa najradšej túla po svete.
V rámci projektu mala na starosť veľký produkčný projekt Kateřiny Šedé SOBOTA
V NEDEĽU. Momentálne je so svojimi produkčnými skúsenosťami nenahraditeľným členom tímu.

zuzana.kvasnicova@trencin2026.eu

20210701-DSC_4487.jpg

Veronika Juricová

Programová koordinátorka

Veronika zbožňuje knihy, preto študuje editorstvo a vydavateľskú prax na UKF v Nitre. V celoslovenskom študentskom časopise HMOTA má funkciu hlavnej editorky. V našom tíme je stážistkou v programovom oddelení, kde pomáha uľahčiť prácu jej projektovým kolegom - rieši komunikáciu a organizovanie meetingov, sprostredkúva potrebné materiály a vybavuje všetky úlohy, ktoré sa počas dňa vyskytnú. Okrem toho vždy rada pomôže každému, kto to práve potrebuje.

veronika.juricova@trencin2026.eu

DSC09476.jpg

Alexander Topilin

Programový koordinátor

Alexander sa popri doktorandskom štúdiu Architektúry na STU venuje v rámci projektu programovej asistencii ale aj tvorbe zaujímavých vizuálnych koláží. Alexander je spoluzakladateľom trenčianskeho združenia Hlava 5, pôsobí ako spoluorganizátor mestského festivalu Priestor.

 
alexander.topilin@trencin2026.eu 

20201211-DSC_4920_u.jpg

Kristína Milová

Výkonná asistentka

Kika je jedným z najdôležitejších článkov celého projektu. Má na starosti komunikáciu s rôznymi fokusovými skupinami v rámci mesta, stará sa o vyplácanie faktúr či riešenia nevyriešiteľných zadaní.

kristina.milova@trencin2026.eu

Snímka obrazovky 2021-12-09 o 10.09.04.png

Mirka Gúčiková

PR manažérka ​

Mirka je súčasťou tímu od septembra 2021. Má na starosti komunikáciu toho, čo robíme a čo sa u nás deje. Píše správy na náš web a texty do propagačných materiálov, spolupracuje na marketingových kampaniach, má na starosti správy pre média a kontakt s nimi. Z času na čas ako konzultantka pomáha ľuďom dávať dušu ich prezentáciám. Jej srdcovkou je dedinská knižnica v Podolí, ktorú už roky vedie a revitalizuje.

mirka.gucikova@trencin2026.eu

20201211-DSC_4871_u.jpg

Martin Pyšný

Senior grafický dizajnér

Vďaka Martinovi vznikla celá vizuálna identita Cultivating Curiosity, ktorá sa nesie nielen vo vytlačenom Bid Booku ale aj v celej vizuálnej komunikácií. Martin sa profesne venuje grafickému dizajnu, najmä dizajnu písma. Stojí napríklad za vlastnou typografiou písma pre Dyslektikov.

bottom of page