team_kolaz_trencin2026.png
20201211-DSC_4879_u.jpg

Lucia Dubačová

Manažérka projektu Trenčín 2026

Lucka prišla do tímu ako čerstvý vietor tri mesiace pred odovzdaním projektu a podarilo sa jej vykresať z neho to najlepšie. Ako projektový manažér má na starosti vedenie tímu, plánovanie ďalšieho smerovania ako aj spoluprácu s partnermi a budovanie vízie projektu. V bežnom živote Lucka pôsobí ako zakladateľka festivalu digitálneho umenia a kultúry Sensorium a v Inolabe Slovenskeho centra dizajnu.

 

Kontakt: lucia.dubacova@trencin2026.eu   

20210728-DSC_5089.jpg

Veronika Žák Sučanská

Manažérka participácie a inklúzie

Veronika sa z veľkej časti v rámci projektu venovala časti Outreach a rozmýšlala, ako zapájať všetky skupiny obyvateľov do procesu prípravy, ale aj realizácie projektu. Pracovne, ako zamestnankyňa mesta, sa Veronika venuje práci s mládežou. Okrem toho je každoročne súčasťou GLOBSEC Bratislava forum. 

Kontakt: veronika.sucanska@trencin2026.eu

DSC09372.jpg

Barbora Janáková

Marketing and outreach manager

Barbora mala v projekte na starosti komunikáciu s verejnosťou a tvorbu a manažovanie sociálnych médií a webovej stránky. V projekte sa venovala vypracovaniu marketingového plánu Cultivating Curiosity. V bežnom živote pôsobila ako spolu-zakladateľka značky Pucle a v rámci Trenčína organizuje rôzne kultúrne podujatia. Momentálne si užíva materskú dovolenku.

Momentálne na
materskej dovolenke.

20201211-DSC_4920_u.jpg

Kristína Milová

Office and People Manager

Kika je jedným z najdôležitejších článkov celého projektu. Má na starosti komunikáciu s rôznymi fokusovými skupinami v rámci mesta, stará sa o vyplácanie faktúr či riešenia nevyriešiteľných zadaní.

Kontakt: kristina.milova@trencin2026.eu

This_one_please_and_thank_you.jpg

Lenka Kuricová

Program Manager

Lenka pracovala predovšetkým na kapitole Cultural and Artistic Content v Bid Booku Cultivating Curiosity. Program, obsah početné projekty a celý koncept konzultovala s mnohými odborníkmi, medzi ktorými bola aj jej profesorka z VŠVU v odbore Intermédia Multimédia Ilona Németh. V bežnom živote Lenka pôsobí ako kreatívna podnikateľka a spolu-zakladateľka slovenskej dizajnovej značky Pucle.

Kontakt: lenka.kuricova@trencin2026.eu

DSC09596.jpg

Patrik Žák

Management 

Patrik má na starosti finančné rozpočty a plánovanie projektu Cultivating Curiosity, no veľký počet fotografií, ktoré sa používajú v procese tvorby projektu, ako aj v samotnom Bid Booku, pochádzajú práve od neho. Profesijne pôsobí ako viceprimátor Trenčína. 

 

Kontakt: patrik.zak@trencin2026.eu 

20201211-DSC_4871_u.jpg

Martin Pyšný

Graphic designer

Vďaka Martinovi vznikla celá vizuálna identita Cultivating Curiosity, ktorá sa nesie nielen vo vytlačenom Bid Booku ale aj v celej vizuálnej komunikácií. Martin sa profesne venuje grafickému dizajnu a to najmä dizajnu písma a stojí napríklad za vlastnou typografiou písma pre Dyslektikov.

  

DSC09545.jpg

Peter Kohout

Capacity to Deliver Manager 

Peter ako architekt mesta Trenčín vo veľkej miere pôsobil v rámci projektu ako hlavný stratég plánovania časti Capacity to Deliver. Je výborným saxofonistom a pôsobí v niekoľkých významných slovenských kapelách. 

Kontakt: peter.kohout@trencin2026.eu

DSC09476.jpg

Alexander Topilin

Programový koordinátor

Alexander sa popri dokt. štúdiu Architektúry na STU venoval v rámci projektu programovej asistencii ale aj tvorbe zaujímavých vizuálnych koláží. Alexander je spoluzakladateľom trenčianskeho združenia Hlava 5, pôsobí ako spoluorganizátor mestského festivalu Priestor.

 

Kontakt: alexander.topilin@trencin2026.eu 

DSC09742.jpg

Terina Barčáková

Manažérka medzinárodných vzťahov

Vďaka Terine sa nám podarilo nadviazať veľa spoluprác s EHMK mestami a medzinárodnými partnermi. Jej úlohou bolo vymýšlať rôzne spojenia v rámci programu, aj iných častí projektu. Vyštudovala VŠMU, v súčasnej dobe sa venuje marketingu, copywritingu no najmä je zakladateľkou trenčianskeho festivalu Priestor a členkou združenia Hlava 5.

 

Kontakt: tereza.slezak.barcakova@trencin2026.eu 

Snímka obrazovky 2021-12-09 o 10.09.04.png

Mirka Gúčiková

PR manažérka 

Mirka je súčasťou tímu od septembra 2021. Má na starosti komunikáciu toho, čo robíme a čo sa u nás deje. Píše správy na náš web a texty do propagačných materiálov, spolupracuje na marketingových kampaniach, má na starosti správy pre média a kontakt s nimi. Z času na čas ako konzultantka pomáha ľuďom dávať dušu ich prezentáciám. Jej srdcovkou je dedinská knižnica v Podolí, ktorú už roky vedie a revitalizuje.

Kontakt: mirka.gucikova@trencin2026.eu

20210728-DSC_5119.jpg

Zuzana Kvasnicová

Manažérka produkcie

 

Zuzka vyštudovala Ekonomickú univerzitu v Bratislave a v rámci tímu Trenčín 2026 pracuje ako hlavná produkčná projektu. Rada pracuje s ľuďmi a nikdy nepoužíva slovo “neviem” a “nedá sa” :) Jej život jej spestruje syn Anthony a keď zrovna nepracuje, tak sa najradšej túla po svete. V rámci projektu mala na starosť veľký produkčný projekt Kateřiny Šedé SOBOTA V NEDEĽU. Momentálne je so svojimi produkčnými skúsenosťami nenahraditeľným členom tímu.

Kontakt: zuzana.kvasnicova@trencin2026.eu

20210701-DSC_4514.jpg

Vuk Radulović

European Dimension Expert

Vuk sa pridal do tímu v druhom kole kandidatúry ako jeden z veľkých fanúšikov Trenčín 2026. Jeho hlavnou úlohou je posilňovať európsku dimenziu a pomáhať s medzinárodnými partnerstvami. Okrem toho študuje PhD v odbore právo európska integrácia. Pracuje na nezávislom prieskume o EHMK mestách rokov 2013 až 2020. Píše aj knihu o jeho vzdelávaní o EHMK, keďže sa počas poslednej dekády venoval a participoval najmä na týchto projektoch.

20210701-DSC_4487.jpg

Veronika Juricová

Program internship

Veronika zbožňuje knihy, preto študuje editorstvo a vydavateľskú prax na UKF v Nitre. Svoje schopnosti praktizuje v celoslovenskom študentskom časopise HMOTA, v ktorom má funkciu hlavnej editorky. V našom tíme je stážistkou v programovom oddelení, kde pomáha uľahčiť prácu jej projektovým kolegom - rieši komunikáciu a organizovanie meetingov, sprostredkúva potrebné materiály a vybavuje všetky úlohy, ktoré sa počas dňa vyskytnú. Okrem toho vždy rada pomôže každému, kto to práve potrebuje.

Snímka obrazovky 2021-12-09 o 10.08.13.png

Natália Husárová

Marketing and social media

Natália je v tíme od septembra 2021. Manažuje sociálne siete, spravuje web-stránku a spolupodiela sa na tvorbe marketingovej komunikácie projektu Trenčín 2026. V Trenčíne vyrástla a odmalička vníma kultúrno-kreatívnu komunitu mesta. Sama sa v nej formou dobrovoľníckych či zamestnaneckých rolí od stredoškolských čias angažuje. Marketingu a sociálnym sieťam sa venuje od pôsobenia v kreatívnej agentúre Flecklab, sídliacej

v trenčianskom Fleck coworkingu.
 

Kontakt: natalia.husarova@trencin2026.eu

thumbnail_20211022-DSC_7570.jpg

Patrik Kubizna

Production Intern

Patrik je študentom filmovej produkcie na magisterskom stupni VŠMU a v tíme pracuje ako asistent produkcie. Využíva svoje skúsenosti zo školy ale aj z projektov, ktoré viedol ako napríklad Festival svetla a tieňa v Trnave. V minulosti robil v Trenčíne filmové workshopy a študoval na ŠUP. Jeho srdcovým projektom je Garáž, ktorej sa venuje od začiatku až po jej skončenie. 

 

Snímka obrazovky 2021-11-26 o 12.23.36.png
Snímka obrazovky 2021-11-26 o 12.23.36.png